Jak dobrać doskonały stanik?

Jak wybrać doskonały biustonosz?

Kobiety dość często mają znaczny problem z dostosowaniem do siebie prawidłowiej bielizny. Niejednokrotnie mogą spędzić w jednym sklepie odzieżowym nawet parę godzin, po czym wychodzą z niego z pustymi rękami albo z dodatkowym stanikiem, którego i tak nie będą nosić, zakładać. Należy na pewno przeznaczyć więcej czasu na dostosowanie doskonałego biustonosza, stanika, dlatego, że to od niego w sporej mierze zależy ogólny komfort oraz to, jak ubrania będą leżeć na ciele. Mając w szafie, garderobie przynajmniej jeden bardzo dobrze dobrany biustonosz, już można się czuć o wiele pewniej.
Na zakupy bieliźniane na pewno warto wybrać się z drugą osobą – psiapsiółą, mamą, siostrą czy chłopakiem. Czasami kobiecie bowiem tak ogromnie może się spodobać jakiś biustonosz, że będzie w stanie nabyć go za każdą cenę,kwotę nawet gdy jego wielkość będzie za bardzo malutki lub nazbyt duży. Pogląd drugiej osoby w takich momentach jest po prostu bezcenne. Znajoma na pewno poradzi swojej psiapsióle i bez owijania w bawełnę jej powie, co twierdzi o konkretnym biustonoszu. Nie warto bowiem w tych sprawach ufać osobom pracującym w sieciowych sklepach , odzieżowych bowiem im zależy tylko na jak najwyższej sprzedaży, w związku z tym za każdą cenę starają się wciskać, wmusić klientkom różnorodne towary. Przez takie zachowanie ekspedientek kobiety muszą potem wypełniać swoje szafy zupełnie niepotrzebnymi elementami bielizny.
Naturalnie wsparcie drugiej osoby jest ważna, aczkolwiek tylko kobieta przymierzająca biustonosz może konkretnie określić, czy on na nią pasuje. Z całą pewnością powinna zastanowić się nad jego obwodem, gdyż według wielu specjalistek od odzieży Polki przeważnie wybierają biustonosze za bardzo luźne. Przy zapięciu ich na ostatnią haftkę powinno się natomiast poczuć spory opór i nacisk. Dzięki temu potem stanik zawsze można mocniej spiąć,zapiąć gdy już poszerzy się on w praniu czy pod wpływem codziennego noszenia. Ważna jest też wielkość miseczek, które z kolei przeważnie są zbyt małe. panie chcą bowiem akcentować swoje plusy i pragną, by były one jak największe, dlatego próbują wciskać się w zbyt małe staniki i wypychać w nich piersi, co jednakże nie prezentuje się wcale ładnie. Biust w takiej bieliźnie nie może też bez trudu się ułożyć, przez to czasem z zaczyna wywoływać dyskomfort. Najlepiej już pogodzić się ze swoimi niewielkimi atutami, niż tak bardzo cierpieć.
Jest jeszcze jeden sposób, dzięki któremu można w nieskomplikowany sposób kupić dla siebie doskonale przystosowany stanik. W tym celu powinno się po prostu udać się do specjalistki od dobierania staników, która umie pomóc dosłownie każdej damie. Na pewno warto odbyć taką wizytę przynajmniej raz w swoim życiu, by zidentyfikować rozmiar swoich piersi.